Back to blog
Доставка та оплата

Способи доставки

· Доставка "Делівері"Вартість доставки оплачує клієнт (отримувач)

· Доставка "Нова Пошта"Самовивіз з відділення : Від 55 грн. (оплачує клієнт), надалі згідно з тарифами транспортної компанії. Кур'єр Нова пошта : Від 85 грн (оплачує клієнт), надалі за тарифами транспортної компанії.

· Доставка "Укрпошта" Здійснюється по 100% передоплаті . Вартість доставки : Від 35 грн (оплачує клієнт), надалі за тарифами транспортної компанії.

Способи оплати

· Готівковій розрахунок

· Безготівковій розрахунок

· Наложенный платеж "Нова Пошта"

Регіони доставки:

Згідно умов компанії перевізника.

 

УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ

Регіон доставки:

Україна

Доставка Ин тайм, Meest Express, Делівері

Вартість доставки оплачує клієнт (отримувач).

Вартість доставки - згідно з тарифами транспортної компанії (залежить від міста, області, ваги, розміру).

Зверніть увагу! Відправка цими перевізника здійснюється за їхніми тарифами та умовами! (тарифна сітка та умови знаходяться на сайті перевізника)

Доставка Укрпоштою:

Здійснюється (по 100% передоплаті). Вартість відправлення: 1 ящик - 35 грн.(оплачує клієнт.), надалі за тарифами транспортної компанії.

Доставка Нова пошта:

Вартість відправлення:  1 ящик - 55 грн. (оплачує клієнт) , надалі за  тарифами транспортної компанії.

Кур'єр Нова пошта :  1 ящик - 85 грн.(оплачує клієнт), надалі  за тарифами транспортної компанії.

Зверніть увагу: Пошта стягує додаткову плату за зберігання посилок понад 5 діб.

Безкоштовне зберігання замовлення на складі перевізника до 5 днів. Забирайте замовлення вчасно!

Товар відправляється у вказані менеджером терміни і НІЯК НЕ ПІЗНІШЕ!

У момент відвантаження ми перевіряємо весь товар на цілісність та відсутність браку. Після того, як товар відвантажено, відповідальність за його збереження несе обрана Вами транспортна компанія. При пошкодженні або втраті замовлення -  відповідальність несе служба доставки.

При отриманні товару  Ви повинні перевірити чи не пошкоджений він при транспортуванні (перевіряйте упаковку, зовнішній вигляд товару і його кількість).  При виявленні пошкоджень упаковки чи її відсутності , або ззовні є ознаки того, що товар прийшов в непридатність через не якісне надання перевізником своїх послуг, вимагайте складання комерційного акта від перевізника з описом пошкоджень і матеріального збитку. Покупцям, які не виконали цю умову, буде відмовлено в доукомплектування їх замовлень, зважаючи на неможливість встановлення факту отримання такими покупцями не повністю укомплектованих посилок. В іншому випадку, подальші претензії до перевізника або до нас прийняті не будуть!. Ми не компенсуємо збитки завдані транспортною компанією!

Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального, може бути в більшій чи в меншій мірі яскравим, ніж на фотографії. Обов'язково враховуйте ці особливості при замовленні товарів, тому що це не стаціонарний магазин і повернення відбуваються тільки в разі браку.

Товар повністю перевіряється перед відправкою.

 

 

Способи оплати

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплату можна зробити декількома способами:

·         Готівкою кур'єру в разі доставки до дверей - в момент отримання замовлення;

·        Післяплата (наложений платіж) - оплата готівкою при отриманні замовлення в пункті видачі фірми-перевізника. При оплаті післяплатою вантаж страхується на суму вартості замовлення. Зверніть увагу: За переказ грошей (наложений платіж) кур'єрськими службами стягується додаткова плата;

·         На картку банку - реквізити карти висилаються у вигляді SMS на контактний телефон по готовності замовлення до відправки. При оплаті на картку відправка замовлення здійснюється після надходження грошей. Переказ грошових коштів на карту слід проводити з урахуванням 0,5% комісії банку. У разі оплати на картку необхідно вказувати бажану суму страхування вантажу при перевезенні.

 

Після оплати обов'язково поінформуйте менеджера про час, суму і дату вашої оплати!

Замовлення активні для оплати протягом 3 днів. Якщо за цей період ми не отримуємо підтвердження оплати, то залишаємо за собою право розформувати замовлення.

При повній передоплаті товару одержувач платить тільки за доставку.

 

Оплата пересилання і доставки у вартість товару не входять і оплачуються безпосередньо перевізнику, згідно з його тарифами.

 

 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

 

Компанія здійснює повернення відповідно до Закону «Про захист прав споживачів»

Термін повернення:

14 днів

 

Умови повернення та обміну

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, за умови виконання всіх норм передбачених Законом. Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться: якщо він не використовувався; якщо збережено його товарний вид; споживчі властивості, пломби, ярлики; розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Стаття 8. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати: пропорційного зменшення ціни; безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк; відшкодування витрат на усунення недоліків товару. Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право, брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Margo paper products are a holiday for the home at any time.